Előd
16 °C

Fülöpék Mártonék a Manchester Unitedet fogadják

2009.04.10. 10:59

A magyar válogatott kapusa az elmúlt fordulóban kimaradt a kezdőcsapatból, így nem lehet tudni, hogy a Porto elleni Bajnokok Ligája negyeddöntő szerdai visszavágójára készülő, várhatóan tartalékos Vörös Ördögök ellen ott lesz-e az együttesben. A két csapat őszi randevúján, az Old Traffordon Fülöp szenzációsan védett, ám Nemanja Vidic a 91. percben kikaparta a győzelmet az MU-nak.

Gera Zoltán csapata, a Fulham, az UEFA Kupában a Hamburgtól 3-1-es vereséget szenvedett Manchester Cityhez látogat, míg Halmosi Péter Hull Cityje a Middlesbrough vendégeként próbálja meg begyűjteni a három pontot.

A BL-szereplő csapatok közül a Liverpool a Blackburn Roverst, míg a Chelsea a Bolton Wandererst fogadja, az Arsenal pedig a Wigan Athletichez látogat.

Premier League, 32. forduló:

Szombat: FC Liverpool-Blackburn Rovers 13:45 ó Chelsea-Bolton Wanderers 16 Middlesbrough-Hull City 16 Portsmouth-West Bromwich Albion 16 Sunderland-Manchester United 16 Tottenham Hotspur-West Ham United 16 Wigan Athletic-Arsenal 16 Stoke City-Newcastle United 18:30

Vasárnap: Aston Villa-Everton 15 ó Manchester City-Fulham 17:10(MTI)