Adalbert
12 °C
21 °C

Labdarúgó NB I.: a tavaszi menetrend

2011.12.14. 14:18

Az Magyar Labdarúgó Szövetség nyilvánosságra hozta az OTP Bank Liga tavasz menetrendjét. A 30. forduló mérkőzéseinek pontos kezdési időpontját csak a 29. kört követően határozzák meg.

18. forduló:

március 2., péntek:

Vasas-Híd – Budapest Honvéd 18 ó

március 3., szombat:

ZTE FC–Pécsi MFC 15 ó

Haladás Sopron Bank–Győri ETO FC 15 ó

Újpest FC–FGSZ Siófok 16 ó

Lombard Pápa Termál FC-MVM Paks 17 ó

Videoton FC–Kaposvári Rákóczi 17:30 ó

március 4., vasárnap:

Kecskeméti TE–Diósgyőri VTK 16 ó

Ferencváros – DVSC-TEVA 18 ó

19. forduló:

március 9., péntek:

Győri ETO FC–FGSZ Siófok 18 ó

március 10., szombat:

Budapest Honvéd–ZTE FC 15 ó

Kaposvári Rákóczi–Lombard Pápa Termál FC 16 ó

MVM Paks–Újpest FC 16 ó

Haladás Sopron Bank – Vasas-Híd 16 ó

DVSC-TEVA - Kecskeméti TE 17:30 ó

Pécsi MFC-Ferencváros 16 ó

március 11., vasárnap:

Diósgyőri VTK–Videoton FC 18 ó

20. forduló:

március 16., péntek:

Újpest FC–Kaposvári Rákóczi 18 ó

március 17. szombat:

Vasas-Híd – Győri ETO FC 15 ó

Kecskeméti TE–Pécsi MFC 16 ó

FGSZ Siófok–MVM Paks 16 ó

Lombard Pápa Termál FC–Diósgyőri VTK 17 ó

ZTE FC-Haladás Sopron Bank 17:30 ó

március 18., vasárnap:

Videoton FC – DVSC-TEVA 16 ó

Ferencváros-Budapest Honvéd 18 ó

21. forduló:

március 23., péntek:

Budapest Honvéd–Kecskeméti TE 18 ó

március 24., szombat:

DVSC-TEVA - Lombard Pápa Termál FC 15 ó

Kaposvári Rákóczi–FGSZ Siófok 17 ó

Vasas-Híd – ZTE FC 17 ó

Pécsi MFC–Videoton FC 17 ó

Diósgyőri VTK–Újpest FC 17:30

március 25., vasárnap:

Győri ETO FC–MVM Paks 16 ó

Haladás Sopron Bank–Ferencváros 18 ó

22. forduló:

március 30., péntek:

FGSZ Siófok–Diósgyőri VTK 18 ó

március 31., szombat:

ZTE FC–Győri ETO FC 15 ó

Lombard Pápa Termál FC–Pécsi MFC 17 ó

Kecskeméti TE–Haladás Sopron Bank 17 ó

Videoton FC-Budapest Honvéd 17:30 ó

MVM Paks–Kaposvári Rákóczi 18 ó

április 1., vasárnap:

Újpest FC – DVSC-TEVA 16 ó

Ferencváros - Vasas-Híd 18 ó

23. forduló:

április 6., péntek:

Győri ETO FC–Kaposvári Rákóczi 18 ó

április 7., szombat:

DVSC-TEVA - FGSZ Siófok 15 ó

Vasas–Híd - Kecskeméti TE 17:30 ó

Pécsi MFC–Újpest FC 18 ó

Diósgyőri VTK–MVM Paks 18 ó

Haladás Sopron Bank–Videoton FC 18 ó

április 8., vasárnap:

Budapest Honvéd–Lombard Pápa Termál FC 16 ó

ZTE FC–Ferencváros 18 ó

24. forduló:

április 13., péntek:

Kaposvári Rákóczi–Diósgyőri VTK 18 ó

április 14., szombat:

MVM Paks – DVSC-TEVA 15 ó

FGSZ Siófok–Pécsi MFC 16 ó

Kecskeméti TE–ZTE FC 17 ó

Újpest FC–Budapest Honvéd 17:30

Lombard Pápa Termál FC–Haladás Sopron Bank 18 ó

április 15., vasárnap:

Videoton FC – Vasas-Híd 16 ó

Ferencváros-Győri ETO FC 18 ó

25. forduló:

április 20., péntek:

Budapest Honvéd–FGSZ Siófok 18 ó

április 21., szombat:

ZTE FC–Videoton FC 15 ó

DVSC-TEVA - Kaposvári Rákóczi 17:30 ó

Haladás Sopron Bank–Újpest FC 18 ó

Pécsi MFC–MVM Paks 18 ó

Vasas-Híd - Lombard Pápa Termál FC 18 ó

április 22., vasárnap:

Győri ETO FC–Diósgyőri VTK 16 ó

Ferencváros-Kecskeméti TE 18 ó

26. forduló:

április 27., péntek:

MVM Paks–Budapest Honvéd 18 ó

április 28., szombat:

Kecskeméti TE–Győri ETO FC 15 ó

Újpest FC – Vasas-Híd 17:30 ó

Kaposvári Rákóczi–Pécsi MFC 18 ó

Lombard Pápa Termál FC–ZTE FC 18 ó

FGSZ Siófok–Haladás Sopron Bank 18 ó

április 29., vasárnap:

Diósgyőri VTK – DVSC-TEVA 16 ó

Videoton FC–Ferencváros 18 ó

27. forduló:

május 4., péntek:

Pécsi MFC–Diósgyőri VTK 18 ó

május 5., szombat:

Kecskeméti TE–Videoton FC 15 ó

Haladás Sopron Bank–MVM Paks 17 ó

Vasas-Híd – FGSZ Siófok 17 ó

ZTE FC–Újpest FC 17 ó

Budapest Honvéd–Kaposvári Rákóczi 17:30 ó

május 6., vasárnap:

Ferencváros–Lombard Pápa Termál FC 16 ó

Győri ETO FC – DVSC-TEVA 18 ó

28. forduló:

május 11., péntek:

MVM Paks – Vasas-Híd 18 ó

május 12., szombat:

Újpest FC–Ferencváros 15 ó

DVSC-TEVA - Pécsi MFC 17:30 ó

FGSZ Siófok–ZTE FC 18 ó

Kaposvári Rákóczi–Haladás Sopron Bank 18 ó

Lombard Pápa Termál FC–Kecskeméti TE 19 ó

május 13., vasárnap:

Videoton FC–Győri ETO FC 16 ó

Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd 18 ó

29. forduló:

május 18., péntek:

Kecskeméti TE–Újpest FC 18 ó

Győri ETO FC–Pécsi MFC 20 ó

május 19., szombat:

Videoton–Lombard Pápa Termál FC 15 ó

Vasas-Híd – Kaposvári Rákóczi 15 ó

ZTE FC–MVM Paks 15 ó

Haladás Sopron Bank–Diósgyőri VTK 15 ó

május 20., vasárnap:

Budapest Honvéd – DVSC-TEVA 16 ó

Ferencváros-FGSZ Siófok 18 ó

30. forduló:

május 26., szombat:

Pécsi MFC–Budapest Honvéd

Újpest FC–Videoton FC

FGSZ Siófok–Kecskeméti TE

MVM Paks–Ferencváros

Kaposvári Rákóczi–ZTE FC

Diósgyőri VTK – Vasas-Híd

DVSC-TEVA - Haladás Sopron Bank

Lombard Pápa Termál FC–Győri ETO FC