Máté, Mirella
11 °C
13 °C

Itt a BL-csoportkör menetrendje

2016.08.26. 15:35

A csoport

szeptember 13., kedd:

  • Paris Saint-Germain (francia) - Arsenal (angol) 20.45
  • FC Basel (svájci)- Ludogorec (bolgár) 20.45

szeptember 28., szerda:

  • Ludogorec - Paris Saint-Germain 20.45
  • Arsenal-FC Basel 20.45

október 19., szerda:

  • Arsenal-Ludogorec 20.45
  • Paris Saint-Germain - FC Basel 20.45

november 1., kedd:

  • Ludogorec-Arsenal 20.45
  • FC Basel - Paris Saint-Germain 20.45

november 23., szerda:

  • Arsenal-Paris Saint-Germain 20.45
  • Ludogorec-FC Basel 20.45

december 6., kedd:

  • Paris Saint-Germain - Ludogorec 20.45
  • FC Basel-Arsenal 20.45

B csoport

szeptember 13., kedd:

  • Dinamo Kijev (ukrán)-Napoli (olasz) 20.45
  • Benfica (portugál)-Besiktas (török) 20.45

szeptember 28., szerda:

  • Besiktas-Dinamo Kijev 20.45
  • Napoli-Benfica 20.45

október 19., szerda:

  • Napoli-Besiktas 20.45
  • Dinamo Kijev-Benfica 20.45

november 1., kedd:

  • Besiktas-Napoli 20.45
  • Benfica-Dinamo Kijev 20.45

november 23., szerda:

  • Napoli-Dinamo Kijev 20.45
  • Besiktas-Benfica 20.45

december 6., kedd:

  • Dinamo Kijev-Besiktas 20.45
  • Benfica-Napoli 20.45

C csoport

szeptember 13., kedd:

  • FC Barcelona (spanyol)-Celtic (skót) 20.45
  • Manchester City (angol)-Borussia Mönchengladbach (német) 20.45

szeptember 28., szerda:

  • Borussia Mönchengladbach-FC Barcelona 20.45
  • Celtic-Manchester City 20.45

október 19., szerda:

  • FC Barcelona-Manchester City 20.45
  • Celtic-Borussia Mönchengladbach 20.45

november 1., kedd:

  • Borussia Mönchengladbach-Celtic 20.45
  • Manchester City-FC Barcelona 20.45

november 23., szerda:

  • Celtic-FC Barcelona 20.45
  • Borussia Mönchengladbach-Manchester City 20.45

december 6., kedd:

  • FC Barcelona-Borussia Mönchengladbach 20.45
  • Manchester City-Celtic 20.45

D csoport

szeptember 13., kedd:

  • Bayern München (német)-FK Rosztov (orosz) 20.45
  • PSV Eindhoven (holland)-Atlético Madrid (spanyol) 20.45

szeptember 28., szerda:

  • Atlético Madrid-Bayern München 20.45
  • FK Rosztov-PSV Eindhoven 20.45

október 19., szerda:

  • FK Rosztov-Atlético Madrid 20.45
  • Bayern München-PSV Eindhoven 20.45

november 1., kedd:

  • Atlético Madrid-FK Rosztov 20.45
  • PSV Eindhoven-Bayern München 20.45

november 23., szerda:

  • FK Rosztov-Bayern München 18.00
  • Atlético Madrid-PSV Eindhoven 20.45

december 6., kedd:

  • Bayern München-Atlético Madrid 20.45
  • PSV Eindhoven-FK Rosztov 20.45

E csoport

szeptember 14., szerda:

  • Bayer Leverkusen (német)-CSZKA Moszkva (orosz) 20.45
  • Tottenham Hotspur (angol)-AS Monaco (francia) 20.45

szeptember 27., kedd:

  • AS Monaco-Bayer Leverkusen 20.45
  • CSZKA Moszkva-Tottenham Hotspur 20.45

október 18., kedd:

  • CSZKA Moszkva-AS Monaco 20.45
  • Bayer Leverkusen-Tottenham Hotspur 20.45

november 2., szerda:

  • AS Monaco-CSZKA Moszkva 20.45
  • Tottenham Hotspur-Bayer Leverkusen 20.45

november 22., kedd:

  • CSZKA Moszkva-Bayer Leverkusen 18.00
  • AS Monaco-Tottenham Hotspur 20.45

december 7., szerda:

  • Bayer Leverkusen-AS Monaco 20.45
  • Tottenham Hotspur-CSZKA Moszkva 20.45

F csoport

szeptember 14., szerda:

  • Real Madrid (spanyol)-Sporting CP (portugál) 20.45
  • Legia Warszawa (lengyel)-Borussia Dortmund (német) 20.45

szeptember 27., kedd:

  • Borussia Dortmund-Real Madrid 20.45
  • Sporting CP-Legia Warszawa 20.45

október 18., kedd:

  • Sporting CP-Borussia Dortmund 20.45
  • Real Madrid-Legia Warszawa 20.45

november 2., szerda:

  • Borussia Dortmund-Sportig CP 20.45
  • Legia Warszawa-Real Madrid 20.45

november 22., kedd:

  • Sporting CP-Real Madrid 20.45
  • Borussia Dortmund-Legia Warszawa 20.45

december 7., szerda:

  • Rela Madrid-Borussia Dortmund 20.45
  • Legia Warszawa-Sporting CP 20.45

G csoport

szeptember 14., szerda:

  • Club Brugge (belga)-Leicester City (angol) 20.45
  • FC Porto (portugál)-FC Köbenhavn (dán) 20.45

szeptember 27., kedd:

  • FC Köbenhavn-Club Brugge 20.45
  • Leicester City-FC Porto 20.45

október 18., kedd:

  • Leicester City-FC Köbenhavn 20.45
  • Club Brugge-FC Porto 20.45

november 2., szerda:

  • FC Köbenhavn-Leicester City 20.45
  • FC Porto-Club Brugge 20.45

november 22., kedd:

  • Leicester City-Club Brugge 20.45
  • FC Köbenhavn-FC Porto 20.45

december 7., szerda:

  • Club Brugge-FC Köbenhavn 20.45
  • FC Porto-Leicester City 20.45

H csoport

szeptember 14., szerda:

  • Olympique Lyon (francia)-Dinamo Zagreb (horvát) 20.45
  • Juventus (olasz)-Sevilla (spanyol) 20.45

szeptember 27., kedd:

  • Sevilla-Olympique Lyon 20.45
  • Dinamo Zagreb-Juventus 20.45

október 18., kedd:

  • Dinamo Zagreb-Sevilla 20.45
  • Olympique Lyon-Juventus 20.45

november 2., szerda:

  • Sevilla-Dinamo Zagreb 20.45
  • Juventus-Olympique Lyon 20.45

november 22., kedd:

  • Dinamo Zagreb-Olympique Lyon 20.45
  • Sevilla-Juventus 20.45

december 7., szerda:

  • Olympique Lyon-Sevilla 20.45
  • Juventus-Dinamo Zagreb 20.45