-1 °C
9 °C

Kispest - Dunaferr 4-1 (2-0)

2003.06.01. 19:06
Az első osztályból már kiesett két csapat mérkőzésén szinte csak a Kispest alakított ki helyzeteket, s magabiztos győzelemmel búcsúzott az élvonaltól.
14. perc: Takács betört a vendégek tizenhatosára, hét méterre a kaputól már csak Delivel állt szemben, amikor Tamási teljesen bénán próbálta meg szerelni, de lábáról saját kapujába perdült a labda (1-0)

22. perc: Vadóczhoz játszotta meg Erős Gábort, aki tizenkét méterről a mozdulatlanul álló Deli mellett lőtt a jobb alsóba. (2-0)

51. perc: Dubecz jobbról az alapvonallal párhuzamosan betört a tizenhatoson belülre, de lövését Deli még kispárgázta. A labda azonban Erős Gábor elé került, aki nyolc méterről jobb alsóba lőtt (3-0)

61. perc: Dubecz szögletét Hercegfalvi hat méterről fejelte a kapu jobboldalába (4-0)

84. perc: Bükszegi betört az ügyetlenkedő Báló és Molnár között és a visszalépő Baloghgal a nyakán az üres kapuba lőtt (4-1)