Mária
-7 °C

Békéscsaba - Haladás 2-2 (2-1)

2003.09.01. 11:28
Az első negyedóra gyengébb játéka után mindkét csapat ritmust váltott, de a csúszós talajhoz a hazaiak jobban alkalmazkodtak és megérdemelten vezettek a szünetben. A második félidőben néha háttérbe szorult a futball, ennek két kiállítás lett a következménye.
17. perc: Udvari a 16-oson belül felvágta Tüskét, amiért 11-est kapott a vendégcsapat. A büntetőt Tóth P. laposan a kapu bal alsó sarkába lőtte (0-1).

25. perc: Javrujan visszagurítását Kovács B. 11 méterről lőtte a bal felső sarokba (1-1).

30. perc: Vincze Z. szögletéből Faragó 8 méterről a kapuba bólintotta a labdát (2-1).

53. perc: Tüske jobbra kisodródva 12 méterről futtából kilőtte a hosszú sarkot (2-2).

70. perc: Seper egy összecsapás után a földön maradt, kivitték az oldalvonalon túlra, de ott felpattant, látszott, hogy nem sérült meg, ezért sárga lapot adott neki a játékvezető. Mivel ez már a második volt, következett a piros lap is.

90. perc: Faragó veszélyes játékért piros lapot kapott.

Békéscsabai Előre FC-Lombard FC Haladás 2-2 (2-1)
Békéscsaba, 4000 néző, V: Hajdó

Békéscsabai Előre FC: Simunic - Schindler, Vilotic, Udvari, Bujáki - Kovács N. (Tóth Gy., 78.), Bánföldi (Simon, 68.), Kovács B., Vincze Z. - Faragó, Javrujan

Lombard FC Haladás: Balogh - Farkas, Lőrincz, Seper, Farkas A. - Szabó Z. (Kaj, 82.), Jagodics, Somfalvi (Horváth R., 72.), Szűcs (Nagy S., 89.), Tóth P. - Tüske

gólszerzők: Kovács B. (25.), Faragó (30.), illetve Tóth P. (17. - 11-esből), Tüske (53.)
sárga lap: Udvari (13.), illetve Farkas V. (5.), Tóth P. (36.), Seper (63., 70.), Somfalvi (69.)
kiállítás: Faragó (90.), illetve Seper (70.)