Natália
-3 °C

ZTE-Debrecen 0-1

2003.11.30. 17:19
Egyetlen komoly helyzetét értékesítette a hétközi kupaforduló hőse, a Debrecen, így a harmadik helyen várhatják a tavaszt.
14. perc: Halmosi 25 m-es lövését biztosan védte Varga.

18. perc: Józsi 17 m-es szabadrúgása a bal kapufán csattant.

73. perc: Selymes bal oldali beadására Varga nem mozdult ki, így Flavio Pim 2 m-ről a kapu közepébe fejelt (0-1).

Az első félidőben a ZTE többet birtokolta a labdát, s több helyzete is volt, mint a vendégeknek. A debreceniek kontrái ezúttal kevés veszélyt jelentettek Varga kapujára.

A szünet után Szentes Lázár együttese felpörgette a játékot, de komolyabb helyzetet nem tudott kialakítani, ám mégis sikerült megszereznie a győztes találatot, amelyhez kellett az egerszegi védelem nagy hibája is. A hazai szurkolók az egykori kedvenceiket füttyszóval búcsúztatták az őszi szezon végén. Gyenge színvonalú meccs volt.