Barbara, Borbála
-6 °C

Békéscsaba-Győr 2-0

2004.05.19. 21:43
Az első játékrészben egy nagyon fáradt Győr lépett pályára, a békéscsabaiak tetszés szerint dolgozták ki a helyzeteket és megérdemelt kétgólos előnyre tettek szert. A második játékrészben a Győr harcosabban futballozott, de továbbra is eredménytelenül, így a Békéscsaba megérdemelten tartotta otthon a három pontot.
I. félidő:

9. perc: egy jobb oldali szögletet követően az ötös jobb sarkáról Udvari a léc alá fejelt (1-0).

18. perc: Stark 25 m-ről megcélozta a jobb felső sarkot, Fekete minden tudására szükség volt, hogy kiöklözze a labdát.

29. perc: Javrujant Zsók felvágta a 16-oson belül, amiért 11-est ítélt Bede játékvezető. A büntetőt Kovács B. lőtte, a labda a bal kapufáról gurult a gólvonalon túlra (2-0).

II. félidő:

59. perc: Valentényi beadását Hoffmann fejelte kapura, de Sebők vetődve hárított.