Döntetlen a BL-selejtezőn

Index
2000.12.15. 14:54
Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, a kapuk ritkán kerültek veszélybe. Inkább a mezőnyben folyt a küzdelem. Az első helyzet a magyar bajnok elött adódott de Zavadszky mellé lőtt. A norvégok nem játszottak szépen viszont annál hasznosabban. Rengeteget futottak és nem riadtak meg a kemény ütközésektől sem . A félidő utolsó percében viszont a mérkőzés addigi legnagyobb helyzetét is a Rosenborg hagyta ki, Strand 8 méterről a kivetődő Rabóczki a lőtt. A második félidő magyar pályán ritkán látható színvonalas, izgalmas meccset hozott. A norvégok szereztek vezetést az 52. percben, ezt a 80. percben Lengyel hatalmas góllal egyenlítette ki. Ebben az időszakban a Dunaferr szemet gyönyörködtetően játszott. A 86. percben a Rosenborg ismét megszerezte a vezetést. Azonban Tökölinek egy szerencsés góllal sikerült ismét egyenlővé tenni az eredményt. A végeredmény: Dunaferr - Rosenborg 2-2.