Az MTK kiütötte a Dunaferrt

Sport1
2000.12.15. 14:53
A labdarúgó NB I 1. fordulójából elhalasztott rangadót pótolták szerdán a Hungária körúton. A vendég Dunaferr Orosz révén már az 5. percben megszerezte a vezetést, ám a hazaiak Szmiljanics találatával a 18. percben egyenlítettek. A második félidőben a játékvezető tévesen ítélt szabadrúgást az MTK-nak, amiből Kuttor megfordította az állást. Két perc múlva Tököli a kiállítás sorsára jutott, s ez megpecsételte az újvárosiak sorsát. A kék-fehérek végigtámadták a hátralévő időt, ám Rabóczky bravúrosan hárított minden alkalommal. Az utolsó percekben azonban már ő is tehetetlen volt: Illés és Ferenczi góljai a kiütéses diadalt jelentették. MTK Hungária FC-Dunaferr SE 4-1 (1-1). Gólszerzők: Smiljanic (18.), Kuttor (55.), Illés (88.), Ferenczi (90.) illetve Orosz (5.).