Már nyolc pont a Roma előnye

LiveGoal.net
2001.01.08. 19:03
A Serie A 13. fordulójának vasárnapi mérkőzésén kétgólos győzelmet aratott a Roma Atalantában, ezzel tovább növelte előnyét. A fővárosiak már az első percben vezetést szereztek, s az első játékrész végén újabb gólt értek el, a szünet után már nem változott az eredmény. Az esti mérkőzésen - a Milan-Inter városi rangadón - 2-2-es döntetlen született. Meglepetés a bajnok Lazio hazai veresége a gyengélkedő Napolitól.
Atalanta-AS Roma 0-2 (0-2). Gólszerzők: Delvecchio (1.), Tommasi (41.).
Bologna-Brescia 1-0 (1-0). Gólszerző: Locatelli (30.).

Lazio-Napoli 1-2 (0-2). Gólszerzők: Mihajlovic (87., 11-esből), illetve Amoruso (2.), Pancaro (37., öngól).
Lecce-Verona 4-2 (0-1). Gólszerzők: Osorio (54.), Lucarelli (60., 71.), Vugrinec (74., 11-esből), illetve Bonazzoli (22.), Adailton (79., 11-esből).
Parma-Reggina 0-2 (0-1). Gólszerző: Dionigi (16., 50.).
Perugia-Udinese 3-1 (2-1). Gólszerzők: Saudati (11.), Materazzi (38., 11-esből), Tedesco (90.), illetve Mazzantini (35., 11-esből).
Milan-Internazionale 2-2 (0-1). Gólszerzők: Boban (65.), Bierhoff (86.), illetve Hakan Sükür (11.), Di Biagio (73.).