Döntetlent játszott az U21 válogatott

Index
2001.08.14. 21:27
A magyar labdarúgó utánpótlás (U21) válogatott Szombethelyen előkészületi mérkőzésen 2-2 arányú döntetlent ért el a horvátok hasonló korú együttese ellen. A vendégek már a találkozó elején megszerezték a vezetést, Olic révén, ám Bodnár a 26. percben büntetőből szépített. A horvátok azonban pár perccel később ismét előnyhöz jutottak Klasnic révén.

A második játékrészre mindkét kapitány több cserét hajtott végre. Ebben a 45 percben a mieink sokkal aktívabban játszottak, ám támadásaikat nem koronázta siker. Egészen a 76. percig, amikor is Szabics révén sikerült az egyenlítés.

Magyarország - Horvátország 2-2 (1-2)
Szombathely, 3000 néző. Vezette: Messner (osztrák)

Magyarország: Takács T. - Bodnár, Gyepes (Udvari, 40.), Korolovszky, Lőw - Halmosi (Terjék, 46.), Buzsáky (Zabos, 79.), Farkas B. (Hajnal, 61.), Tokody (Bajzát, 51.) - Fehér M., Szabics.

Horvátország: Sunara - Drpic (Leko, 46.), Seric, Skocibubic, Neretia - Mijatovic (Osabek, 46.), Banovic, Gondic (Pavlicic, 70.), Klasnic (Lovrek, 60.) - Vranies, Olic (Strok, 79.).

Góllövők: Bodnár (11-esből, 26.), Szabics (76.) ill. Olic (6.), Klasnic (34.)
Sárga lap: Bodnár (74.), illetve Gondric (30.), Seric (74.)