Kiesett a Liverpool a Liga Kupából

2001.10.10. 12:36
Óriási meglepetés az angol labdarúgó Liga Kupa 3. fordulójában: a címvédő FC Liverpool hazai pályán, hosszabbítás után 2-1-re kikapott a másodosztályban (Division I.) szereplő Grimsby Towntól.
A BL-résztvevő vendéglátó együttes klasszisai közül Sami Hyppia:, valamint Jamie Carragher, Gregory Vignal, Danny Murphy, Gary McAllister, Dietmar Hamann, Nick Barmby, Vladimir Smicer és Jari Litmanen, majd csereként Jamie Redknapp és Emile Heskey is szóhoz jutott, de ez is kevés volt. Pedig a 101. percben a skót McAllister büntetőből vezetéshez juttatta csapatát, erre azonban Marlon Broomes (113.) válaszolt. Amikor már mindenki a 11-es párbajra készült, a 120. percben Phil Jevons 25 méterről bevette Chris Kirkland kapuját.
Liga Kupa 3. forduló:
FC Liverpool (Premier League)-Grimsby Town (Division I.) 1-2 - hosszabbítás után