Döntetlen a Győr-Dunaferr kézilabda rangadó

2001.12.30. 20:51
Már nem százszázalékos a Dunaferr SE a női kézilabda NB I-ben, mert a címvédő csak döntetlent ért el a Győr otthonában. Az egy pontot érő találat 2 másodperccel a lefújás előtt esett.

A Győr óriási iramot diktált és remekül védekezett az első félidőben. A vendégek rengeteget szabálytalankodtak ekkor és sokszor kerültek emberhátrányba.

A szünet után annyi változás történt, hogy a hazaiak is felvették az ellenfél durva stílusát. Fordulatot jelentett, hogy a 40. percben Kindl begyűjtötte harmadik büntetését, piros lapot kapott és így egyik legjobb védekező játékosát veszítette el a Győr.

Fokozatosan csökkent a különbség és hat perccel a vége előtt egyenlített a Dunaferr (22-22). Végül az izgalmas végjáték sem hozott döntést, mert Pálffy 2 mp-cel a vége előtt betalált.

Eredmény:
Győri ETO-Dunaferr 24-24 (16-10)
gólszerzők: Nitescu 6, Görbicz 5, Lovász 4, Moszkovaja, Mehlmann 3-3, Kindl, Prok, Kulcsár 1-1, illetve Ferling 9, Pálffy 6, Bohus 4, Radulovics, Nagy 2-2, Bulath 1