Barbara, Borbála
-6 °C

Döntetlent játszottak az FTC női kézilabdázói a Mislata ellen

2002.01.26. 22:04
Döntetlent ért az FTC a spanyol Ferrobus Mislata otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája C-csoportjának 3. fordulójában.

Remekül kezdett a Ferencváros, és negyedóra elteltével az egyre jobb védekezésnek köszönhetően már 10-7-re vezetett. Ezt követően viszont rengeteg kiállítással sújtották a magyarokat, és a 28. percben már a hazaiaknál volt az előny.

A szünet után megint fordult a kocka. A Fradi szenzációs támadójátékkal 26-22-re elhúzott, de a Mislata hat perccel a vége előtt egyenlített. A hajrában egyik csapat sem tudta kicsikarni a győzelmet.

C-csoport, 3. forduló:
Ferrobus Mislata (spanyol)-FTC 31-31 (15-14)

a magyar góldobók: Farkas 10, Siti, Tóth E. 5-5, Pádár M. 4, Lőwy 3, Tóth T., Mravikova 2-2
Az állás: 1. Ferrobus Mislata 5 pont, 2. FTC 3, 3. Hypo NÖ 2 (90-83), 4. Viborg 2 (83-97)