A Fradi hazai pályán kapott ki a női kézilabda NB I-ben

2003.02.01. 20:14
Bátran kezdett az edzőváltáson átesett Győr, és 9 perc után úgy vezetett 7-3-ra, hogy emberhátrányban kétszer is betalált. Egészen a szünet előtti hajráig állandósult a különbség, majd ekkor emberelőnybe került a Ferencváros, gólokat dobott, így felzárkózott.

A második félidőben folytatódott a rendkívül kemény ütközet. A hazaiak jól küzdöttek, sikerült fordítaniuk is, de az utolsó negyedórában már felváltva vezettek a csapatok. A hajrában emberhátrányba került az FTC, Mehlmann pedig belőtte a két pontot jelentő találatot.

A Vura József menesztését követően szerdán kinevezett Róth Kálmán győzelemmel mutatkozott be az ETO kispadján.

Eredmény:
FTC-Győri ETO 29-30 (16-17)
Góldobók: Farkas, Mravikova 7-7, Lőwy 5, Siti 4, Uhrakova 3, Kirsner, Pádár M., Tóth 1-1, illetve Lovász, Mehlmann 6-6, Nitescu 5, Mörtel 4, Görbicz, Vérten 3-3, Dokic 2, Temes 1