Batházi ezüst-, Kovács Ágnes bronzérmes Amerikában

Index
2004.04.04. 15:19
Batházi István 400 méter vegyesen a második, míg Kovács Ágnes 100 méter mellen a harmadik helyen végzett az Egyesült Államok úszó Grand Prix-sorozatának második versenyén, Indianapolisban.

Batházi 4:21:61 perccel csapott célba, s több mint egy másodperccel maradt el a győztes kanadai Keith Beaverstől.

A 200 m-en olimpiai címvédő Kovács 1:10.32-t, míg az első helyen célba érő amerikai Megan Quann, a szám ötkarikás bajnoka 1:08.38 percet úszott.

100 m pillangón volt érdekelt Kolozár Dávid, aki a B-döntőben lett második 55.06 mp-cel.

A vegyesúszás jelenlegi legnagyobb alakja, a többszörös világbajnok amerikai Michael Phelps 200 m gyorson nevezett, s végül a dél-afrikai Ryk Neethling mögött másodikként végzett.