Judit

Az esélyesek jutottak a póló-MK elődöntőjébe

2004.10.02. 22:53
Kettős győzelmekkel jutottak a legjobb négy közé a vízilabda Magyar Kupában az esélyesek. Vendégként is nyerni tudott két góllal az Újpest ellen a Vasas a negyeddöntő fővárosi rangadójának visszavágóján a Hajós uszodában. A Domino-BHSE ugyancsak kettős győzelemmel jutott az elődöntőbe, miután idegenben is könnyedén verte a PVSK-t. Az Eger is idegenben győzött a Szentes elleni párosítás második meccsén, szintén kettős győzelemmel bejutva az MK-elődöntőbe.

Az Euroligában érdekelt Ferencváros csütörtökön csap össze másodszor a BVSC-vel, ekkor alakul ki az elődöntő mezőnye.
Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágók UTE-VB Leasing - Vasas-Plaket 8-10 (2-3, 3-3, 0-1, 3-3)
Góldobók: Kovács 3, Zoufal 2, Benczur, Suti, Deme 1-1, illetve Varga, Steinmetz Á. 3-3, Vindisch, Kállay, Mátyás, Pecz 1-1
Továbbjutott: a Vasas, kettős győzelemmel.
PVSK-TÁSI - Domino-BHSE 7-16 (0-3, 0-5, 4-4, 3-4)
Továbbjutott: a Domino, kettős győzelemmel
Legrand-Szentesi VK - Brendon-ZF-Eger 5-8 (2-4, 0-0, 2-2, 1-2)
Továbbjutott: az Eger, kettős győzelemmel