Natália
-3 °C

Háromgólos Dominó-győzelem az Euroligában

2004.12.11. 19:38
A címvédő magyar alakulat 7-4-re győzött az Olympiakosz Pireusz ellen Athénban. Ahogyan az várható volt, egy nagyon kiélezett, izgalmas mérkőzésen aratott győzelmet a Domino-BHSE.

A találkozó 2. percében Kiss Gergely góljával a magyar együttes szerezte meg a vezetést és a mérkőzés felénél is a vendégeknél volt az előny (4-2). A 3. játékrész elején a görögök csapatkapitányának, Hadziteodorunak a bombagóljával felzárkózott az ellenfél, de egyenlíteni már nem tudott. A 4. negyed elején Biros kapufás gólja eldöntötte a találkozó kimenetelét.