Kásásék megverték a Szegedet

2005.01.20. 09:52
Négygólos vereséget szenvedett a Szeged férfi vízilabdacsapata a Savonától a LEN Kupa negyeddöntőjének első, szerda esti olaszországi összecsapásán. Nagyszerűen kezdett Gyöngyösi András együttese a jóval nevesebb - két magyar olimpiai bajnokot, Kásás Tamást és Ma:rcz Tamást is felvonultató - Savona otthonában, hiszen az éjszakába nyúló meccs "félidejében" mindössze egy gól volt a hátránya. A 4-3 után aztán 6-4-re, majd 9-6-ra alakította az állást a Ligur-tenger partján zajló csatában az olasz gárda, amely a saját szempontjából elégségesnek tetsző előnyt harcolt ki, hiszen végül négy gólra tudta növelni a különbséget. "Jó meccset játszottunk, sajnos a bírók 12-4-es kiállítási aránnyal büntettek bennünket" - mondta Gyöngyösi András vezetőedző. A visszavágót február 5-én, szombaton rendezik meg Szegeden.
Férfi vízilabda LEN Kupa, negyeddöntő, 1.mérkőzés: Savona (olasz) - Szeged-Beton VE 11-7 (3-3, 2-0, 3-2, 3-2)