Szeged a férfi vízilabda-bajnokság bronzérmese

2005.05.04. 09:26
A 2004/2005-ös férfi vízilabda-bajnokság harmadik helyét a Szeged szerezte meg, ez által pedig indulhat az Euroligában, miután a szombati - idegenbeli - 12-8-as vereséget követően a keddi, hazai visszavágón hosszabbítás után öt góllal verte az Eger gárdáját.

Férfi vízilabda ob I, rájátszás a 3. helyért, 2. mérkőzés: Szeged-Beton VE - Brendon-ZF-Eger 11-6 (2-2, 2-0, 1-2, 3-0, 1-1, 2-1)

A bronzcsata visszavágóján a Szeged négy negyed alatt hatalmas csatában ledolgozta négygólos hátrányát, következhetett a hosszabbítás, amelynek második három percében Gyöngyösi András csapata az ob I harmadik helyét eredményező gólt is belőtte.