Miklós
-7 °C

Harmadik a vízilabda BEK-ben a Dunaújváros női csapata

2006.04.30. 14:35
Két vereség után a harmadik mérkőzésén nyert, így a harmadik helyen végzett a Dunaújváros a női vízilabda Bajnokcsapatok Európa Kupája olaszországi négyes döntőjében.

A magyar bajnok sorozatban ötödször szerepelhetett a BEK döntőjében, és a tavalyelőtti és tavalyi dobogós helyezést megismételve megint bronzérem jutott Mihók Attila együttesének.

A harmadik pozícióhoz - az orosz Kirisitől és a hazai Orizzonte Cataniától elszenvedett vereség miatt - a vasárnapi befejező körben mindenképpen nyernie kellett a magyar gárdának a Vuliagmeni ellen, ami ha "túlórában" is, de sikerült neki.

Női vízilabda BEK, négyes döntő, 3. játéknap:
Dunaújvárosi Főiskola-ELCO - Vuliagmeni (görög) 15-14 (1-3, 4-3, 3-2, 3-3; 3-2, 1-1) - hosszabbítás után
a magyar góldobók: Bujka B. 7, Szücs, Primász, Benkő N. 2-2, Zsámbok, Brávik F. 1-1