Új időpontban a pólódöntő vasárnapi meccse

2006.05.12. 17:34

A férfi vízilabda-bajnokság rájátszásos döntőjének ötödik, utolsó mérkőzését vasárnap, 13:15 órás kezdettel rendezik meg a Kőér utcában a címvédő Honvéd és a Vasas között. A véglegesnek tekintendő időpontot a szövetség a meccset egyenesben közvetítő Magyar Televízióval (m1, 13 ó) folytatott megbeszélések után közölte.

A playoff egyik fél három győzelméig tartó sorozatában összesítésben 2:2-re állnak a felek, miután az első két összecsapáson diadalmaskodó - idegenben 10-8-ra, odahaza 9-8-ra nyerő - TEVA-VasasPlaket a harmadik csatát a Kőér utcában 15-5-re, a negyediket pedig csütörtök este, a Komjádi uszodában 9-8-ra elveszítette a Domino-BHSE-vel szemben, amely amúgy az utolsó öt idényben megszakítás nélkül lett az ob I legjobbja.