Sevcsenko gólt lőtt, mégis kikapott a Chelsea

2006.08.24. 09:28

A Middlesbrough egy góllal nyert a címvédő Chelsea ellen az angol labdarúgó bajnokság második fordulójában. Andrij Sevcsenko, a londoni sztárcsapat frissen szerződtetett játékosa megszerezte első gólját a Premier League-ben: az ukrán csillag a 16. percben vette be a Middlesbrough kapuját. A hazai gárda azonban a második félidőben kiegyenlített, majd a hajrában Mark Viduka belőtte a győztes gólt.

Premier League, 2. forduló: Aston Villa-Reading 2-1 (1-1) gól: Angel (34., 11-esből), Barry (61.), illetve Doyle (4.) piros lap: Sonko (33., Reading) Blackburn Rovers-Everton 1-1 (0-0) g: McCarthy (50.), illetve Cahill (84.) Manchester City-Portsmouth 0-0 Charlton Athletic-Manchester United 0-3 (0-0) g: Fletcher (49.), Saha (80.), Solskjaer (90.) Fulham-Bolton Wanderers 1-1 (0-0) g: Bullard (90., 11-esből), illetve Diouf (73., 11-esből) Middlesbrough-Chelsea 2-1 (0-1) g: Pogatetz (80.), Viduka (90.), illetve Sevcsenko (16.)