Vlagyivosztokban esett ki a Statisztika

2008.01.28. 13:37

A Statisztika kettős vereséggel búcsúzott az asztalitenisz ETTU-kupától: az elődöntő hétfői visszavágóján - csakúgy, mint vasárnap - 3-1-re kapott ki az orosz Vlagyivosztoktól.

A Statisztika lemondott a pályaválasztói jogáról, így mindkét felvonás Oroszországban zajlott le. A magyar szövetség tájékoztatása szerint a hétfői összecsapás a vasárnapihoz hasonlóan alakult. Póta Georgina ismét ötszettes küzdelemben maradt alul Szvetlana Ganyinával szemben, de ezúttal még nagyobb lehetőséget szalasztott el, mint vasárnap, ugyanis 2-1-es játszmaelőny után 9-re és 10-re kapott ki. Második mérkőzése is ugyanúgy négy játszmás volt, mint egy nappal korábban, Viktoria Pavlovics most is ellene biztosította be csapata győzelmét. Előzőleg Pergel Szandra is kikapott Pavlovicstól, Li Bin ugyanakkor a harmadik helyen ezúttal másik orosz ellenféllel, Tatyjana Kuljaginával szemben simán nyert.

A Vlagyivosztok 6-2-es összesítéssel jutott a döntőbe.

Női ETTU Kupa, elődöntő, visszavágó: Dalenyergoszet Projekt Vlagyivosztok (orosz)-Statisztika PSC 3-1
Ganyina-Póta 3-2 (3, -11, -7, 9, 10)
Pavlovics-Pergel 3-0 (6, 7, 4)
Kuljagina-Li Bin 0-3 (-7, -10, -7)
Pavlovics-Póta 3-1 (4, 4, -9, 8)