Connor McDavid elkezdte a gólgyártás

2015.07.07. 12:45
0 hozzászólás

Még csak a felkészülés kezdetén járnak a csapatok az NHL-ben, de már most komoly csaták vannak jégen. 7300 Oilers-drukker nézte végig azt a kétszer 20 perces  meccset, amelyen már jégre lépett Connor McDavid, az idei draft első választottja. A fehérek csapatában 97-es szereplő óriási tehetség, rögtön öt gólt rámolt be, azt is megmutatjuk, hogyan.

A fiatal hokis nagyon elégedett volt teljesítményével a development camp keretében rendezett emlékmeccsen, amelyet különleges szabályok szerint játszottak, a kétszer húszperces meccsen 4 a 4 ellen folyt a játék, majd az utolsó hét percben 3 a 3 ellen. Az első gólt McDavid ütötte, utána még négyet, a Fehér csapat 8-6-ra győzte le a Kékek csapatát. Közben McDavid és Jack Eichel után a harmadik idei pickes is aláírta az entry-level szerződését, Dylan Strome-ot az Arizona Coyotes választotta ki a harmadik helyen.