Judit
3 °C
6 °C

Menetrend és eredmények

2003.12.08. 14:14
Csoportbeosztás:
A-csoport B-csoport C-csoport D-csoport
Franciaország Oroszország Norvégia Dánia
Szerbia-Montenegró Csehország Románia Magyarország
Horvátország Ausztria Japán Szlovénia
Spanyolország Korea Ukrajna Németország
Brazília Angola Tunézia Kína
Ausztrália Uruguay Argentína Elefántcsontpart

Csoportküzdelmek

December 2. kedd:
Szerbia és Montenegró-Ausztrália 16 óra (A-csoport) 41 - 18
Oroszország-Koreai Köztársaság 16 óra (B-csoport) 28 - 27
Japán-Tunézia 17 óra (C-csoport) 30 - 24
Magyarország-Elefántcsontpart 17 óra (C-csoport) 43 - 25
Horvátország-Brazília 18 óra (A-csoport) 32 - 25
Csehország-Uruguay 18 óra (B-csoport) 47 - 16
Norvégia-Ukrajna 18 óra (C-csoport) 29 - 30
Szlovénia-Kína 19 óra (D-csoport) 34 - 26
Franciaország-Spanyolország 20 óra (A-csoport) 28 - 25
Ausztria-Angola 20 óra (B-csoport) 29 - 19
Románia-Argentína 21 óra (C-csoport) 43 - 13
Dánia-Németország 21:15 (D-csoport) 20 - 20

December 3., szerda:
Spanyolország-Szerbia és Montenegró 16 óra (A-csoport) 33 - 27
Koreai Köztársaság-Csehország 16 óra (B-csoport) 31 - 18
Ukrajna-Románia 17 óra (C-csoport) 28 - 28
Elefántcsontpart-Szlovénia 17 óra (D-csoport) 28 - 32
Ausztrália-Horvátország 18 óra (A-csoport) 12 - 38
Angola-Oroszország 18 óra (B-csoport) 22 - 26
Magyarország-Németország 19 óra (D-csoport) 27 - 30
Tunézia-Norvégia 19:15 (C-csoport) 25 - 27
Brazília-Franciaország 20 óra (A-csoport) 15 - 33
Uruguay-Ausztria 20 óra (B-csoport) 20 - 47
Argentína-Japán 21:15 (C-csoport) 16 - 24
Kína-Dánia 21:15 (D-csoport) 20 - 29

December 4., csütörtök:
Spanyolország-Brazília 16 óra (A-csoport) 27 - 25
Koreai Köztársaság-Angola 16 óra (B-csoport) 27 - 21
Ukrajna-Tunézia 17 óra (C-csoport) 33 - 15
Magyarország-Szlovénia 17 óra (D-csoport) 38 - 25
Szerbia és Montenegró-Horvátország 18 óra (A-csoport) 28 - 24
Csehország-Ausztria 18 óra (B-csoport) 22 - 29
Norvégia-Argentína 19 óra (C-csoport) 45 - 13
Németország-Kína 19 óra (D-csoport) 30 - 28
Franciaország-Ausztrália 20 óra (A-csoport) 33 - 13
Oroszország-Uruguay 20 óra (B-csoport) 38 - 15
Románia-Japán 21:15 (C-csoport) 41 - 30
Dánia-Elefántcsontpart 21:15 (D-csoport) 24 - 21

December 6.:
Ausztrália-Spanyolország 14 óra (A-csoport) 12 - 36
Horvátország-Franciaország 16 óra (A-csoport) 20 - 28
Csehország-Angola 16 óra (B-csoport) 24 - 18
Elefántcsontpart-Németország 16 óra (D-csoport) 17 - 36
Argentína-Ukrajna 17 óra (C-csoport) 14 - 28
Szerbia és Montenegró-Brazília 18 óra (A-csoport) 44 - 41
Ausztria-Oroszország 18 óra (B-csoport) 26 - 30
Magyarország-Kína 18 óra D-csoport 34 - 30
Japán-Norvégia 19:15 (C-csoport) 19 - 33
Uruguay-Koreai Köztársaság 20 óra (B-csoport) 12 - 41
Szlovénia-Dánia 20:15 (D-csoport) 29 - 21
Románia-Tunézia 21:15 (C-csoport) 25 - 23

December 7.:
Brazília-Ausztrália 16 óra (A-csoport) 30 - 19
Oroszország-Csehország 16 óra (B-csoport) 31 - 16
Kína-Elefántcsontpart 16 óra (D-csoport)
Japán-Ukrajna 17 óra (C-csoport) 30 - 39
Horvátország-Spanyolország 18 óra (A-csoport) 28 - 29
Ausztria-Koreai Köztársaság 18 óra (B-csoport) 34 - 39
Szlovénia-Németország 18 óra (D-csoport) 29-28
Norvégia-Románia 19:15 (D-csoport) 29 - 21
Franciaország-Szerbia és Montenegró 20 óra (A-csoport) <27 - 25
Angola-Uruguay 20 óra (B-csoport) 39 - 14
Magyarország-Dánia (D-csoport) 29 - 19
Tunézia-Argentína 21:15 (C-csoport)

Középdöntők:

December 9.
I. csoport: 2A-3B, 3A-1B, 1A-2B
II. csoport:
MAGYARORSZÁG-Románia 19.15
Norvégia-Németország, Ukrajna-Szlovénia

December 10.
I. csoport: 1B-2A, 3B-1A, 2B-3A
II. csoport: MAGYARORSZÁG-Norvégia 17.15
Németország-Ukrajna, Szlovénia-Románia

December 11.
I. csoport: 3A-3B, 2A-2B, 1A-1B
II. csoport: MAGYARORSZÁG-Ukrajna 21.15
Szlovénia-Norvégia, Románia-Németország

December 13.
5. helyért: I. 3.-II. 3., 13:30 ó
elődöntő: I.1.-II.2., 16
II.1.-I.2., 19:15

December 14.
3. helyért: az elődöntők vesztesei, 16
Döntő: az elődöntők győztesei, 19:15

Nászút ajándékba!

Esküvőt tervez? Tervezzen velünk, nyerjen wellness nászutat!

Utazás aggodalom nélkül?

Utazása előtt sose feledkezzen el utasbiztosításáról!