Nagyon hiányzott Nagy a Veszprémnek

2016.10.22. 21:08

A Telekom Veszprém 26-23-ra kikapott Barcelonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája ötödik fordulójában. A sérült Nagy László nélkül felálló magyar csapat először szenvedett vereséget a BL mostani kiírásában, míg a katalánok továbbra is százszázalékosak, írja az MTI.

A Veszprém leginkább az első félidőben, annak is az elején nem találta magát, a Barcelona 12-7-re is vezetett, de a félidőre feljött a magyar bajnok három gólra 14-11-nél. A második félidőben ezt a különbséget tudták tartani, néha kicsit közelebb került a Veszprém, de az egyenlítés messze volt.

Férfi Bajnokok Ligája, 5. forduló, A csoport

Barcelona (spanyol)-Telekom Veszprém 26-23 (16-11)

A játéknap másik mérkőzésén:

THW Kiel (német)-Schaffhausen (svájci) 32-29 (19-15)

vasárnap játsszák:

Bjerringbro-Silkeborg (dán)-PSG (francia), Herning 16.50

Az állás: 1. Barcelona 10 pont/5 mérkőzés, 2. PSG 6/4 (122-105), 3. Kiel 6/5 (132-128), 4. Veszprém 6/5 (128-125), 4. 5. Flensburg 5/5, 6. Bjerringbro 4/4, 7. Plock 1/5, 6. Schaffhausen 0/5