Görbicz olyan gólt dobott, amivel leterítette a kapust

2017.11.07. 12:44

A sérülésekkel küzdő Győri Audi ETO 25-23-ra legyőzte az orosz Rosztov Dont, amelyiktől két hete kikapott idegenben egy góllal.

Igazi csapatmunka volt a siker, mert Amorim és Görbicz is 5-5 gólt lőtt – utóbbi irányított és játszott a szélen is –, de volt, amikor Puhalák Szidónia tette hozzá a magáét és három gólját a szélről.

A második félidőben Bódi lökött egy nagyot a társulaton, ugyancsak szélsőgólokkal. Az utolsó találat azonban Oftedalé volt, ezzel biztosította be a győzelmet az utolsó percben. Összesen 4 gólig jutott a norvég irányító.

És akkor még nem beszéltünk Grimsbö kapusról, vagy Kiss Éváról, aki a második félidő végén két hetest is hárított fontos pillanatokban.

A győriek hatodik gólját érdemes visszanézni, mert Görbicznek elég sok mindenre kellett egyszerre figyelnie.

• Először a védőre, aki elvetődött a labdáért.
  • Másodszor a lendületére, hogy ne törjön meg, miközben felveszi a labdát.