Női kosár Magyar Kupa-döntős a Sopron

2009.03.28. 18:22

Elsőként a címvédő és a jövő heti Euroliga-végjátékra készülő házigazda Sopron jutott a Netrisk női kosárlabda Magyar Kupa fináléjába, miután az első elődöntőben magabiztosan nyert a Győr ellen.

Eredmény: MKB Euroleasing Sopron-SEAT Foton Győr 86-51 (28-15, 20-10, 24-12, 14-14). Legjobb dobók: Krivacsevics 19, Milovanovic 16/3, Holt 13/9, Horti 12, illetve Antolovic 11, Vida 8/6

A soproniak az első negyed közepén egy 14-3-as, a második negyed első hét percében pedig egy 13-0-ás rohanással hamar eldöntötték a mérkőzést. Szünet után Székely Norbert a vasárnapi fináléra pihentette csapata kulcsembereit a kevés ellenállást tanúsító győri csapat ellen. A MiZo Pécs 2010 - Szeviép-Szeged meccset később játsszák. (MTI)