A Houston előzött az NBA-ben

2009.04.06. 08:43 Módosítva: 2009.04.06. 08:51

A Houston Rockets 102-88-ra nyert a Portland TrailBlazers ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) vasárnapi játéknapján, ezzel lépéselőnybe került riválisával szemben a Nyugati főcsoport negyedik helyéért zajló küzdelemben.

A győztes hazai alakulatban Jao Ming 21 pontot dobott és 12 lepattanót szerzett. A Houstonnak minimális a hátránya a harmadik helyen álló San Antonio Spursszel szemben. Rendkívül jó napot fogott ki a Dallas Mavericks: 140 ponttal terhelte meg a Phoenix Suns kosarát.

Eredmények: Cleveland Cavaliers-San Antonio Spurs 101-81 Dallas Mavericks-Phoenix Suns 140-116 Detroit Pistons-Charlotte Bobcats 104-97 Toronto Raptors-New York Knicks 103-112 Houston Rockets-Portland TrailBlazers 102-88 Minnesota Timberwolves-Denver Nuggets 87-110 New Orleans Hornets-Utah Jazz 94-108 Oklahoma City Thunder-Indiana Pacers 99-117 New Jersey Nets-Philadelphia 76ers 96-67 Sacramento Kings-Golden State Warriors 100-105 Los Angeles Lakers-Los Angeles Clippers 88-85. (MTI)