9. KOR 9 12 9 30
10. GBR 9 9 12 30
  ...
13. HUN 8 6 3 17

Warning: fopen(/www/index/munka/sport/olimpia2004/data/cache/meccsevent/meccsevent.20.dat) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /http/htdocs/munka/sport/olimpia2004/lib.php on line 21

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /http/htdocs/munka/sport/olimpia2004/lib.php on line 22

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /http/htdocs/munka/sport/olimpia2004/lib.php on line 23
Magyarország - Németország
30:29
Végeredmény

Góllövők: Perez (6), Diaz (3), Nagy (11), Laluska (3), Gál (2), Iváncsik, Mezei

2. 1. félidő 30. perc
Fazekas ziccert fogott, de visszakapják a labdát Kehrmannék.

Kehrmann betalál, fél perccel a vége előtt egygólos az előnyünk.

Iváncsik tört kapura, a ziccer a kapufán kötött ki, Diazé volt a kipattanó, de szabálytalankodtak ellene. Öt másodperc volt hátra. Nagy László ekkor már eldugta a labdát és sikerült legyőzni az olimpiai torna legnagyobb esélyesét.

2. 1. félidő 29. perc
Emberhátrányból lőnek gólt a németek, majd Iváncsik a gyors kezdéa után középről talál be.

2. 1. félidő 28. perc
Kehrmann tovább farag a hátrányból, 29-27.

A németek a hajrában emberhátrányban lesznek, Schwartzert állították ki. Laluska nagy helyzetet hagyott ki, majd Stefan lövését fogta Fazekas.

2. 1. félidő 27. perc
Előbb Fritz, majd Fazekas hárított. Négy perccel a befejezés előtt három gólos a magyar előny.

2. 1. félidő 26. perc
Baur tökéletesen tört be a hatoson belülre, ismét "csak" három a vezetés. (29-26)

2. 1. félidő 25. perc
29-25, Pásztor első gólja, a legjobb időpontban.

2. 1. félidő 23. perc
Jó bejátszás után Gál fordult kapura és belőtte a ziccert, újra néggyel vezetünk: 28-24.

2. 1. félidő 22. perc
Hetes, Schwartzer hibája után, Iváncsik lőhette a büntetőt, de Fritz védett.

2. 1. félidő 21. perc
Emberelőnyben szerzünk gólt (Laluska), de Kehrmann nagyon gyorsan válaszol. (27-24)

2. 1. félidő 20. perc
Újabb apró hullámvölgyből jövünk ki, Nagy lop el egy labdát, Stefan mellett megy el, de nem tör kapura, hanem Mezeinek passzol, újra négy az előnyünk.

Zeitz forgatja meg a védőket, és hihetelen gólt tapaszt a felső sarokba.

2. 1. félidő 18. perc
Kretzschmar most hetesből, 24-22.

2. 1. félidő 17. perc
Kretzschmar megindul, megint három közte.

2. 1. félidő 16. perc
Nagy László minden eddigi elmaradt gólját bepótolja ezen a mérkőzésen: 24-20.

2. 1. félidő 15. perc
Perez növeli az előnyt, de Zeitz válaszol. (23-20)

2. 1. félidő 14. perc
Emberelőnyben kaptunk gólt, Gál irányít, és Nagy révén újabb gól. (22-18)

2. 1. félidő 13. perc
Kiállítás a németeknél, Immel küldték ki. Jobban kellene kihasználni az előnyt, eddig nem sikerült.

2. 1. félidő 12. perc
Nagy megállíthatatlan, újabb gól, középről, a kilencesről.

2. 1. félidő 11. perc
Egy figura végén tör be a hatoson belülre Nagy és nyolcadik gólját lőtte be, ezzel 20-17, kifelé a kisebb hullámvölgyből.

2. 1. félidő 10. perc
Eladott labda a német kapu előtt, Zeitz megindul, de Fazekas fantasztikus reflexszel fogja a lövését.

2. 1. félidő 9. perc
Kettőre jönnek fel a németek (19-17), miután Ramota fogta Ilyés próbálkozását.

2. 1. félidő 8. perc
Kretzschmar hetesével háromra jönnek fel a németek. (19-16)

Kiállítás a német oldalon (Zeitz), Iváncsik lőtte a hetest, de elhibázta.

2. 1. félidő 6. perc
Diaz támadásban és védekezésben is nagyon jól látszik, labdát szerez a hatosunknál.

2. 1. félidő 5. perc
Fazekasnak nem lehet gólt lőni. Ezúttal Schwartzer lövését hárította lábbal.

2. 1. félidő 4. perc
Emberhátrányban is gól lövünk, Diaz kitűnő passzából Nagy László talál be.

2. 1. félidő 3. perc
Német hetes, de Baur labdáját Fazekas Nándor ezt is védte.

2. 1. félidő 1. perc
Emberhátrányban kezdtük a második játékrészt, Kretzschmar lövését fogta Fazekas.

1. 1. félidő 30. perc
Mezeit állították ki, de emberhátrányban is megindul Iváncsik, ziccere azonban a kapufán köt ki.

A félidő vége 17-14, Ramota révén csökkentették a németek a hátrányt.

A meccs eredményétől függetlenül már a legjobb nyolc között van a csapat, mert a csoport másik meccsén kora délután a görögök 26-22-re verték a brazilokat.

1. 1. félidő 29. perc
Nagy László most már több gólt szerzett ezen a találkozón, mint az eddigi három meccsen összesen. Hatodik találatával 17-13.

1. 1. félidő 28. perc
A német csapatkapitány, Baur talál be, 16-13.

1. 1. félidő 27. perc
Emberelőnyben eladjuk a labdát, de Diaz rögtön vissza is szerzi azt, Laluska Gál jó elzárása után betalál. (16-12)

1. 1. félidő 23. perc
Magyar emberhátrányban, Kretzschmar indul egy eladott magyar labda után, egy gólra jönnek fel a németek. (13-12) Perez azonban újra betalál, aztán Nagy és Gál talál be, újra három a különbség. (15-12)

1. 1. félidő 20. perc
Két-háromgólos a magyar vezetés, Perez és Nagy góljaira Kehrmann, Hens és Kretzschmar válaszol általában. Tíz perccel a félidő vége előtt 12-10.

1. 1. félidő 19. perc
Nagy ötödik gólja - egy lefordulást követően fordul le - újra háromra növeli a különbséget.

1. 1. félidő 18. perc
Hetest lőhetünk, Császár áll a büntetővonalra: a földre lövi, ezzel 10-8.

1. 1. félidő 17. perc
Nagy ezen a napon szenzációs, ravasz gólt dob a kilencesen túlról. (9-8)

1. 1. félidő 15. perc
Jönnek fel a németek: előbb Kretzschmar talál be egy kapufáról kipattant lövés után (7-5), majd Perez hibázza el büntetőt. A németek nem puskázzák el a hetes, sőt, egynlítenek is.

1. 1. félidő 11. perc
Újra két gól az előny, majd három az eddig formán kívül játszó Nagy kétszer egymás után talál be. (7-4)

1. 1. félidő 9. perc
A németek egyenlíteni tudtak, de Perez átlövésgólja révén újra nálunk az előny. (5-4) Közben Kretzschmar két lövését is hárította Fazekas kapus.

1. 1. félidő 5. perc
Kretzschmar egyenlített középről (2-2), de a magyar csapat a franciák elleni mérkőzéshez kezdett. Laluska szélről szerezte első gólját Athénban, majd Diaz egy a falról lepattanó lövés után gyönyörűen talált be. (4-2)

1. 1. félidő 2. perc
Utolsó előtti csoportmérkőzésén Skaliczki László csapata jól kezdett, az első percben Diaz révén vezetést szerzett. Gyorsan jött a német válasz, de az eddig gyengélkedő Nagy László középről talált be.