A torontói és a montreali tenisztorna eredményei

2013.08.09. 23:16

A harmadik helyen kiemelt lengyel Agnieszka Radwanska és a negyedikként rangsorolt kínai Li Na is kétjátszmás győzelemmel jutott a legjobb négy közé pénteken a 2,3 millió dollár (517 millió forint) összdíjazású torontói női keménypályás tenisztornán.

Toronto, negyeddöntő: Li Na (kínai, 4.)-Cibulkova (szlovák) 7:6 (7-1), 6:2, Radwanska (lengyel, 3.)-Errani (olasz, 5.) 7:6 (7-1), 7:5

A kanadai Vasek Pospisil személyében hazai elődöntős is lesz a 3,5 millió dollár (787,5 millió forint) összdíjazású montreali férfi keménypályás tenisztornán, a pénteki negyeddöntőben ellenfele, az orosz Nyikolaj Davigyenko sérülésre hivatkozva feladta a meccset.

Montreal, negyeddöntő: Pospisil (kanadai)-Davigyenko (orosz) 3:0-nál Davigyenjko feladta