Babosék elődöntősek Wimbledonban

2015.07.08. 21:53

Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal bejutott a legjobb négy közé párosban, Wimbledonban, írja az MTI.

A tavaly döntős, idén negyedikként rangsorolt magyar, francia duó a negyeddöntőben a hetedik helyen kiemelt Hszie Szu-vej, Flavia Pennetta tajvani, olasz kettőst búcsúztatta három játszmában, 1 óra 40 perc alatt.

Babosék ellenfele a döntőbe jutásért a másodikként rangsorolt Jelena Vesznyina, Jekatyerina Makarova orosz páros lesz.

Férfi egyesben az első helyen kiemelt Novak Djokovics a kilencedikként rangsorolt horvát Marin Cilicet búcsúztatta három játszmában 1 óra 49 perc alatt.

Djokovics nem vághat vissza a Roland Garros döntőjében elszenvedett vereségért Stan Wawrinkának, ugyanis meglepetésre öt szettben kikapott a 21. helyen kiemelt francia Richard Gasquet-tól.

Eredmények: női páros, negyeddöntő:
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 4.)-Hszie Szu-vej, Flavia Pennetta (tajvani, olasz, 7.) 6:3, 4:6, 6:4