Judit

Lovas Gergő

újságíró Sport rovat

Amerikába került a 230 centis Bobróczky Róbert, rá is csodálkoztak Amerikába került a 230 centis Bobróczky Róbert, rá is csodálkoztak

A 16 éves romániai magyar kosaras hónapok óta Amerikában készül a legjobb körülmények között.

tegnap, 18:01

Minden korábbinál több NFL-meccs jön Európába

Eddig az összes londoni meccs telt házas volt, ezen felbuzdulva növelik az európai jelenlétet.

tegnap, 14:59

Nikolics megegyezett, elhagyhatja a Legiát Nikolics megegyezett, elhagyhatja a Legiát

A Real elleni BL-meccs után beszélt a lengyel klubbal. Ha van ajánlat, mehet, akár Amerikába.

tegnap, 10:50

horse

Vagy legalábbis valami ilyennel védekezhetett az a Celtic-szurkoló, akit a szerda esti Bajnokok Ligája-meccs előtt tartóztattak le, mert

megdobta hamburgerrel az egyik rendőr lovát a Piccadilly Gardensnél.

A történteken még a manchesteri rendőrség is poénkodott egy kicsit a twitterén, azt írták, hogy a Lancaster nevű ló stabil állapotban van, miután hozzávágtak egy burgert.

Tizenhárom másik Celtic-drukkert is bevittek a Manchester City elleni mérkőzés előtt, ami egyébként 1-1 lett.

*A képet nem én rajzoltam, az interneten találtam "hamburger és ló" témában keresgélve.

** a stable position szóviccért pedig járna nekik a szóviccmellény

Elég fordulatos meccs volt: az első félidőben hat perc alatt rúgtak három gólt a csapatok, ezután 2-1-re vezetett a Wolfsburg, aztán sokáig semmi nem történt.

A Hertha a 70. percben egyenlített, majd emberelőnybe került, a 90. percben pedig egy tizenegyessel megszerezte a győzelmet, ezzel biztosan maradnak a harmadik helyen.

A tizenhatoson belül buktatta Guilavogui az egyik Hertha-játékost, a megítélt büntetőt pedig bevágta Kalou, ezzel