Keresés

90 találat az Indexről, és a környékéről.

2021. augusztus 12., 11:01

Rossi a DTM-ben folytathatja Rossi a DTM-ben folytathatja

Ha azt hitted, a visszavonulással tényleg vége, tévedtél: ennyi idő után nem lehet egyszerűen csak abbahagyni a versenyzést.

2019. március 1., 18:24

Láttam elrepülni a cipőmet, és zokniban fityegni a lábfejemet Láttam elrepülni a cipőmet, és zokniban fityegni a lábfejemet

László Attilát a Hungaroring bokszutcájában ütötte el egy versenyautó, futam közben. Sportbíróként dolgozott, bal lábát térd alatt amputálni kellett. A felépülés alatt tehetetlennek érezte magát, de újra ott szeretne állni a pálya mellett, és úgy akar élni, ahogy a balesete előtt.

2018. augusztus 25., 11:52

Lábak nélkül egy 500 lóerős DTM-kocsiban Lábak nélkül egy 500 lóerős DTM-kocsiban

Gázkormány, plusz váltó és még egy rakás furcsaság a teljesen átalakított BMW-ben: négy év után újra versenyautót vezet Alex Zanardi, aki műlábai nélkül versenyez a hétvégén.

2017. december 5., 06:07

Hogy lehet ezt elmondani? Hogy lehet ezt elmondani?

Most is zúg a fejem, az életem egy életre megváltozott. DTM-pilóta lettem, még ha vetélytársak nélkül, egy kicsi pályán és csak négy körre is. De élesben. Az idei bajnok Audijában.

2017. augusztus 21., 18:19

Nem menti meg a DTM a WTCC-t

A német bajnokságin inkább az ázsiai testvérsorozatával keresné a válságból a kiutat.

2015. augusztus 3., 21:05

Timo, lökd ki őket! Timo, lökd ki őket!

Mercedes-Audi háború indulhat a DTM-ben az audisok példátlan csapatutasítása miattt.

2014. június 11., 06:12

A CSi ereje A CSi ereje

Taxisofőröm Poldi, a mosolygó bajor herceg, az autó egy BMW 635CSi versenygép. Nem, nem szedtem semmit, ez a valóság.

2014. május 11., 08:58

Majdnem megvolt Majdnem megvolt

Volt idő, amikor az Opel Astrába V8-as motort szereltek. Majdnem DTM-et nyertek, sőt, majdnem lett belőle utcai modell is.

2014. március 9., 18:20

A BMW cserél, az Audi reszel A BMW cserél, az Audi reszel

Ennél sportosabb Audit vagy BMW-t egy tuner sem tudna összehozni. Tökéletes gyári versenygépek ezek. Vajon kié sikerült jobban?