Keresés

49 találat az Indexről, és a környékéről.

Nem állhattak dobogóra, mert mások doppingoltak

2016.08.18. 23:12 Módosítva: 2016-10-27 12:32:33
1968 óta két magyar sportoló kapott utólag olimpiai érmet, és háromtól vették el elismerését doppingolás miatt.
Magyarország - Egyesült Államok

Csizmazia Zoltán
2016.08.17. 21:21 Módosítva: 2016-08-18 00:07:56
A csoportmeccsen simán kikaptunk az Egyesült Államoktól, az utóbbi években sem nagyon tudjuk verni őket, a lányok és a kapitány mégis ismeri a siker receptjét. Az olimpiai vízilabda döntő a tét.
Magyarország - Japán

Index
2016.08.12. 13:49 Módosítva: 2016-08-15 10:03:01
Lélektanilag és a továbbjutás szempontjából is sorsdöntő meccs jön a férfi vízilabdatornán. Szerencsével, vagy anélkül, de muszáj verni Japánt.

2016. augusztus 11., 18:00
  • Percről percre

Magyarország - Spanyolország Magyarország - Spanyolország

A spanyolok kiütéses vereséggel kezdték a tornát, de már júliusban sem bírtunk velük. A női pólótorna második meccse következik.

2016. augusztus 10., 15:20

Magyarország - Görögország Magyarország - Görögország

Idén kétszer is legyőztük a görögöket, az olimpiai torna harmadik fordulójában illő lenne, ha megszerezné a férfi pólóválogatott az első győzelmét.

2016. augusztus 6., 13:49

Magyarország-Szerbia Magyarország-Szerbia

Négy éve és a szerbekkel kezdtük az olimpia vízilabda tornáját, London 10-14 és a végén negyeddöntős búcsú lett a vége. Benedek csapata most aranyért ment Rióba.

2016. június 21., 12:57