- Bajnokok Ligája
- bajnokok ligája
- szoboszlai dominik
- liverpool
- ac milan
- arne slot
- olaszország
- labdarúgás
Így reagált Szoboszlai Dominik, miután gólt lőtt a Bajnokok Ligájában
További Bajnokok Ligája cikkek
-
Az MU és a Tottenham számára nem a trófea elhódítása jelentheti a legnagyobb motivációt az El-döntőben
- Az apaságra készülő Szoboszlai űrgólját nagyra értékelte az angol média
- Szoboszlai parádés gólt szerzett, majd bejelentette, hogy apa lesz
- Jól sikerült tárgyalások, 2030-ig szóló szerződés várja Kerkezt Liverpoolban
- Wojciech Szczesny kivédte fia ollózását, Lamine Yamal kisöccse halálra rémült
Arne Slot csapata beragadt a rajtnál, az olaszok gyorsan előnybe kerültek, de aztán a vörösök két pontrúgás után fordítottak.
A térfélcsere után is a vendégek irányítottak, akik a 67. percben zárták le a mérkőzést, amikor Cody Gakpo pontos centerezése után a magyar válogatott csapatkapitánya hat méterről bebelsőzte a labdát a hálóba.
Hé, Bajnokok Ligája, jó újra itt lenni
– üzente közösségi oldalán Dominik a lefújás után, utalva arra, hogy csapata egy év szünet után tért vissza az elitsorozat főtáblájára.
„Szoboszlai és Mac Allister is jól játszott. Mi irányítottuk a játékot, gyorsan és pontosan járattuk a labdát, így sok lehetőségünk nyílt a gólszerzésre. A harmadik találatunk előtt remekül játszottak össze a játékosaim” – dicsérte meg a csapatát Slot, aki tegnap ünnepelte a 46. születésnapját.
A mérkőzést és a győzelmet beárnyékolta egy tragédia, a Liverpool egyik szurkolója halálos autóbalesetet szenvedett órákkal a kezdőrúgás előtt a bergamói repülőtér közelében. Slot és a klub játékosai a tisztelet jeléül fekete karszalagot viseltek a San Siróban.
A keddi játéknap legfontosabb eseményeit ebben a cikkben foglaltuk össze.