Tekla
11 °C
16 °C
Index - In English In English Eng
Megyék eredményei Budapest(Részvétel: 43,59%)
Budapest XIII. kerület(Részvétel: 0,00%)

Polgármester

1. Tóth József Sándor (MSZP) (28140)69,86%
2. Bagdy Gábor József (FIDESZ-KDNP) (9098)22,59%
3. Benke László (JOBBIK) (1754)4,35%
4. Rákosi Judit (LMP) (1291)3,20%
V
A közgyűlés összetétele: LPE13-MSZP: 15, FIDESZ-KDNP: 3, DK-EGYÜTT-MOMA-PM: 1, LMP: 1, JOBBIK: 1

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 1. választókerület

1. Kurucz Dániel Gábor (FIDESZ-KDNP) (715)0,00%
2. Widder Gábor (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (454)0,00%
3. Csiga Gergely Mihály (LPE13-MSZP) (1135)0,00%
4. Princz Ágoston András (LMP) (174)0,00%
5. Kecskés Tibor (JOBBIK) (110)0,00%
6. Dárdai Zsuzsanna (MLP) (38)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 2. választókerület

1. Szabados Péter (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (657)0,00%
2. Baucsek Rajmund (JOBBIK) (130)0,00%
3. Besenyei Eszter (LMP) (223)0,00%
4. Harrach Tamás (FIDESZ-KDNP) (728)0,00%
5. Magos Péter Gyula (LPE13-MSZP) (1059)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 3. választókerület

1. Alpern Julianna Andrea (LPE13-MSZP) (1479)0,00%
2. Papp Klára (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (625)0,00%
3. Zuna József (JOBBIK) (135)0,00%
4. Szalay Péter (FIDESZ-KDNP) (878)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 4. választókerület

1. Békés Bence Gábor (LMP) (193)0,00%
2. Csernyik Evelin (JOBBIK) (170)0,00%
3. Agárdi László (FIDESZ-KDNP) (768)0,00%
4. Kautzky László Györgyné (LPE13-MSZP) (1287)0,00%
5. Adler Péter Vilmos (MLP) (23)0,00%
6. Keszthelyi Dorottya Veronika (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (593)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 5. választókerület

1. Takács Ferenc Károly (LPE13-MSZP) (1415)0,00%
2. Pete Tamás László (FIDESZ-KDNP) (681)0,00%
3. Tóth Mihály László (MVMP) (9)0,00%
4. Péter Anna (JOBBIK) (174)0,00%
5. Szatai Márton (LMP) (146)0,00%
6. Harsányi Eszter (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (331)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 6. választókerület

1. Nemeskéri János Péter (FIDESZ-KDNP) (752)0,00%
2. Kulcsár László János (JOBBIK) (175)0,00%
3. Szabó Tamás (LPE13-MSZP) (1509)0,00%
4. D'Elia Viktor Zoltán (LMP) (129)0,00%
5. Halász Csaba Károly (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (291)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 7. választókerület

1. Karácsonyi Zoltán (LPE13-MSZP) (1694)0,00%
2. Hutterer Béla (FIDESZ-KDNP) (638)0,00%
3. Kósi Márk (JOBBIK) (158)0,00%
4. Piros Gábor (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (284)0,00%
5. Tempfli József (LMP) (126)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 8. választókerület

1. Burianné Andries Éva (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (198)0,00%
2. Erdős László (LPE13-MSZP) (1003)0,00%
3. Tősér Sándor (FIDESZ-KDNP) (441)0,00%
4. Balogh Balázs (LMP) (122)0,00%
5. Károlyi Linda (JOBBIK) (170)0,00%
6. Németh János Lajos (Független) (20)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 9. választókerület

1. Kemény András (LMP) (127)0,00%
2. Földi Imre Zoltán (MVMP) (17)0,00%
3. Nagy Péter (LPE13-MSZP) (1002)0,00%
4. Mészáros Zsófia (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (232)0,00%
5. Benke László (JOBBIK) (199)0,00%
6. Szabó Zsolt (FIDESZ-KDNP) (551)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 10. választókerület

1. Dulin Zsolt Endre (FIDESZ-KDNP) (727)0,00%
2. Holakovszki Genovéva (LMP) (118)0,00%
3. Faragó Éva (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (219)0,00%
4. Bodorné Farkas Zsuzsanna (LPE13-MSZP) (1377)0,00%
5. Tamás Róbert (JOBBIK) (138)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 11. választókerület

1. Kugyela Attila Károly (FIDESZ-KDNP) (589)0,00%
2. Kiss Csaba (JOBBIK) (182)0,00%
3. Váczi Zoltán (LMP) (131)0,00%
4. Csata Zsuzsanna (LPE13-MSZP) (1432)0,00%
5. Szombathelyi Péter (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (214)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 12. választókerület

1. Páli Zoltán (LMP) (179)0,00%
2. Makk Katalin Elvira (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (184)0,00%
3. Puchner Gábor (LPE13-MSZP) (1785)0,00%
4. Bálint Antónia (FIDESZ-KDNP) (518)0,00%
5. Bognár Kálmán Sándor (JOBBIK) (187)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 13. választókerület

1. Holopné Schramek Kornélia (LPE13-MSZP) (1509)0,00%
2. Both Hunor (FIDESZ-KDNP) (494)0,00%
3. Schiffer Eszter (LMP) (129)0,00%
4. Nagy Lajos (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (116)0,00%
5. Berkó Viktória (JOBBIK) (144)0,00%
6. Szabó Gábor (MVMP) (8)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 14. választókerület

1. Máté Gábor Péter (FIDESZ-KDNP) (679)0,00%
2. Pochanics Szilvia (LMP) (134)0,00%
3. Kiriák Klaudia Katalin (JOBBIK) (169)0,00%
4. Borszéki Gyula (LPE13-MSZP) (1598)0,00%
5. Orbán Zsuzsanna (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (186)0,00%
6. Bódi Gyula (MUNKÁSPÁRT) (20)0,00%

Képviselőtestületi jelöltek eredményei, 15. választókerület

1. Levitin Dávid (DK-EGYÜTT-MOMA-PM) (233)0,00%
2. Zalai Judit (JOBBIK) (168)0,00%
3. Riczu Gábor (LMP) (129)0,00%
4. Rajacsics László (LPE13-MSZP) (1386)0,00%
5. Szigeti Zsolt (FIDESZ-KDNP) (684)0,00%