Beszakadt az úttest egy kukásautó alatt a fővárosban
Beszakadt az úttest a főváros IX. kerületében egy szemétszállító jármű alatt
pénteken délelőtt, közölte Szegedi Péter, a Fővárosi Közterület
Fenntartó Rt. szóvivője. A kukásautó alatt a Haller utcánál, a lakótelepre vezető útszakaszon szakadt be az úttest. A jármű hátsó része besüppedt a talajba. A területen korábban távhő- vagy vízcső-rekonstrukciós munkák folytak.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
tegnap, 12:16
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
tegnap, 14:34
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
2018 májusában olyan felvételeket talált a laptopján, amelyek hat évvel korábban rejtett kamerákkal készültek.
szeptember 11., 15:25
- Gazdaság
Egyszeri, azonnali 50 ezer forintos nyugdíjkiegészítést szeretnének azoknak, akik kevesebbet kapnak az átlagnyugdíjnál.
szeptember 12., 17:25