Csökkennek a parkolási díjak a budai kerületekben

Csökkentette két, egyébként a jobboldalt által vezetett budai kerületek parkolási díjait a főpolgármester. Demszky Gábor rendelkezése értelmében néhány kivételtől eltekintve 180 forintról 150-re mérséklődik a parkolás díja az I., illetve a XI. kerületekben. A Gellérthegy egyes részein pedig 120 forintra mérséklődik a nappali parkolás óradíja. A díjcsökkentés azért lehetséges, mert a korábbi felmérések azt mutatják, hogy az érintett területeken kimondottan alacsony a parkolóhely-kihasználtság. Ez alól kivételt képeznek a díjcsökkentés alól kivont utak.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

11 órája

  • Belföld
Szijjártó Péter: Soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

8 órája

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58

  • Kultúr
Másodszor is jelölték Donald Trumpot a 2021-es Nobel-békedíjra

Egy svéd parlamenti képviselő szerint a szerb-koszovói gazdasági megállapodásért is megkaphatná.

szeptember 12., 06:37