Kerényi rossz órákat gyűjtött a Millenáris előtt
Számos érdeklődő gyűlt össze az Álmok álmodói című kiállítás pavilonja előtt a Millenáris Parkban vasárnap, a tárlat nyitva tartásának utolsó előtti napján. A jelenlévők Kerényi Imre rendező, a Madách Színház igazgatójának felhívására elhasznált, rossz karórákat gyűjtöttek egy kosárba. Az így összegyűlt órákat Mizsei Zsuzsának, a Millenáris Kht. ügyvezető igazgatójának juttatják el. Kerényi Imre az MTI-nek az eseménnyel kapcsolatos érdeklődésére kijelentette: "az MTI-nek 500 ezer forint plusz áfáért nyilatkozom, amit a Szövetség a Nemzetért Polgári Kör számlájára kell befizetni". Hozzátette: "köszönjük, de megvan a magunk sajtója". A Magyar Nemzet című napilap szombati számában megjelent írásában az igazgató-rendező arra hívta fel a polgári körök tagjait, hogy családostól egy piknik keretében búcsúzzanak a kiállítástól vasárnap.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
tegnap, 12:16
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
tegnap, 14:34
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58
- Belföld
A párt országos kampányba kezd az alapjövedelem népszerűsítésére.
szeptember 13., 15:31