A MIÉP elnöke azzal kapcsolatban, hogy pártja szóvivője, Győri Béla neve is szerepel a hét végén közzétett listán elmondta, személyes hangvételű cikkben védte meg barátját a Magyar Fórum című hetilapban. Nem valószínű, hogy mindig ugyanezt a politikai álláspontot foglalta el. Ugyanakkor, mint mondta, már az 1980-as évek végén nagyon sokat köszönhetett Győri Bélának, és az általa ismertek közül az egyetlen, aki mindent megtett és megtesz, hogy "jóvátegyen az MSZMP bűneiből".
Csurkát nem izgatja az ügynöklista
Csurka István, a MIÉP elnöke közönyösen viszonyul az
ügynöklistákhoz, amióta 1993-ban nyilvánosságra hozta, hogy 1957-ben
"kényszer és erőszak hatására, és mert szabadulni akart az
internálótáborból" aláírta beszervezését, de nem jelentett soha.
A politikus csütörtöki budapesti sajtótájékoztatóján
"kalandor ügynöközésnek" nevezte a napokban az interneten megjelent
listát. Véleménye szerint ennek célja a figyelemelterelés, "amikor az
ország a gazdatüntetésektől hangos".
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
tegnap, 12:16
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
tegnap, 14:34
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Gazdaság
Egyszeri, azonnali 50 ezer forintos nyugdíjkiegészítést szeretnének azoknak, akik kevesebbet kapnak az átlagnyugdíjnál.
szeptember 12., 17:25
- Belföld
2018 májusában olyan felvételeket talált a laptopján, amelyek hat évvel korábban rejtett kamerákkal készültek.
szeptember 11., 15:25