A rendezvényen részt vett többek között Szili Katalin házelnök, Göncz Kinga ifjúsági, családügyi, szociális és esélyegyenlőségi miniszter, Gurmai Zita EP-képviselő és Czakó Borbála, - a fórumot megszervező, Károly walesi herceg által alapított - Hungarian Business Leaders Fórum elnöke. Meghívást kapott az alakuló ülésre Dobrev Klára, a miniszterelnök felesége is, ő azonban - megbetegedése miatt - nem tudott részt venni az eseményen.
Szili Katalin a tanácskozást követő sajtótájékoztatón a fórum fontos feladatának nevezte a társadalmi felelősségvállalást a politika, a gazdaság és a társadalom kapcsolatrendszerében.Megalakult a Női Vezetők Fóruma
A szervezők nyilatkozata szerint a Magyarország fenntartható fejlődését szolgáló társadalmi párbeszéd fellendítése az elsődleges célja a Női Vezetők Fórumának, amely a magyar politikai, gazdasági, tudományos és kulturális élet vezető személyiségeinek részvételével, kedden tartotta alakuló ülését az Országházban.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
tegnap, 12:16
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
tegnap, 14:34
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
2018 májusában olyan felvételeket talált a laptopján, amelyek hat évvel korábban rejtett kamerákkal készültek.
szeptember 11., 15:25
- Gazdaság
Egyszeri, azonnali 50 ezer forintos nyugdíjkiegészítést szeretnének azoknak, akik kevesebbet kapnak az átlagnyugdíjnál.
szeptember 12., 17:25