Tarlós István szerint április végéig sort kell keríteni a Fidesz által kezdeményezett referendumra a vizitdíj, a tandíj, valamint a kórházi napidíj kérdésében. "Sólyom László köztársasági elnöknek van demokráciaérzéke. Azt hiszem, a rendelkezésére álló «tartalék időket» nem fogja kihasználni. Nem én döntök, de a népszavazásra emberi számítások szerint április végéig sort kell keríteni" - mondta Tarlós. Az Országos Választási Bizottság szerdán tárgyalja az aláírások hitelesítési jegyzőkönyveit.
Tarlós áprilisig népszavazna
Az oldalról ajánljuk
- Sport
A tőröző 80 évet élt.
augusztus 27., 14:13
- Tenisz
A Lázár János által vezetett szövetség működésének stabilizálására kapja a pénzt.
tegnap, 19:11
- Belföld
Külföldi állampolgár nem léphet be, a magyar állampolgárokra 14 napos karantén vár. Egyelőre nem lesz az időseknek külön vásárlási sáv, és csak az itthoni teszteket fogadják el. Szigorítanak a szabályokon.
augusztus 28., 16:40
- Belföld
Zsidózás, cigányozás, Hitler- és Szálasi-idézetek köszönnek vissza a múltból a néppártosodással küszködő pártnál. A kínos ügyek sokat ártanak az ellenzéki összefogásnak is.
augusztus 28., 07:34
- Belföld
Ellenben arra kér mindenkit, hogy ne látogasson nagy létszámú eseményeket.
augusztus 28., 22:59