Nem szervez tüntetést az MSZP

Az MSZP a Gerbeaud cukrászdába "békebeli családi délutánt" igen, demonstrációt a Vörösmarty téren viszont nem szervez. Gál J. Zoltán a szocialisták kampányszóvivője az Index-nek elmondta: hallottak róla, hogy valakik az MSZP nevében sms-üzeneteket küldenek széjjel. Ebben közlik, hogy vasárnap délután négykor tüntetés lesz és azt kérik mindenkitől, hogy hozzon magával még tíz embert. A kampányszóvivő hangsúlyozta: a szocialisták miniszterelnök-jelöltje a cukrászdába invitált több neves közéleti személyiséget egy beszélgetésre, de demonstrációt az MSZP nem tervez. Bejelentette azt is, hogy az MSZP kérésének megfelelően, a közszolgálati televízió vasárnap délután három órától, szerkesztett változatban beszámol arról a beszélgetésről, amelyet Göncz Árpád volt államfő, Medgyessy Péter az MSZP miniszterelnök-jelöltje, Kuncze Gábor az SZDSZ-, valamint Kupa Mihály a Centrum Párt elnöke folytatott.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

11 órája

  • Belföld
Szijjártó Péter: Soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

9 órája

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58

  • Kultúr
Másodszor is jelölték Donald Trumpot a 2021-es Nobel-békedíjra

Egy svéd parlamenti képviselő szerint a szerb-koszovói gazdasági megállapodásért is megkaphatná.

szeptember 12., 06:37