Az Országgyűlés Nemzetbiztonsági Bizottsága támogatta Czukor Józsefnek, az Információs Hivatal és Zsohár Istvánnak, a Nemzetbiztonsági Hivatal főigazgató-jelöltjének kinevezését szerdai zárt ülésén.
Kövér László (Fidesz), a testület elnöke újságíróknak elmondta, hogy a két jelölt közül Czukor József esetében az öt ellenzéki képviselő tartózkodott a szavazásnál, míg Zsohár Istvánnál két tartózkodás mellett hárman nemmel voksoltak, de ennek indokáról nem kívánt nyilatkozni.
A fideszes politikus a rögtönzött sajtótájékoztatón azt mondta, hogy a meghallgatott jelöltek a folytonosságot hangsúlyozták, és eddigi tapasztalataik alapján elismerően szóltak mind az Információs, mind a Nemzetbiztonsági Hivatal munkájáról.
- Budapest, eladó egyéb
- Alapterület m2 Szobák db Vételár
- Budapest, XIII. kerület Kucsma utca 12.
- Alapterület 94 m2 Szobák 3 db Vételár 74,5 M Ft
Rovataink a Facebookon