Dési János lenyomta a TV2 bernáthegyijét

Egy B-kategóriás kalandfilm nyomta le a Naplót, a Csillagok háborúja pedig csúnyán kikapott Kálmán Olgától. Televíziós nézettség szeptember utolsó előtti hetében.

A múlt héten tarolt a Magyar ATV, bár a három kereskedelmi csatorna átlagos nézettsége lényegében nem változott az utóbbi hónapokban. A tévénézők 29,7 százaléka választotta az ATV-t, az RTL Klubra átlagosan 26,1 százalék kapcsolt, míg a TV2 mindössze a nézők 12,3 százalékát vonzotta, pont annyit, mint a közszolgálati televízió. A reklámokkal zsúfolt főműsoridőben azonban még mindig nagyobb az ATV előnye, hiszen esténként a nézők 35,5 százaléka a csatornát választotta, míg a konkurens RTL Klubra-re csak 28,5 százalék kapcsolt.

Mindent visz esténként

Az ATV igazi sikerét az jelzi, hogy a szeptember 21. és 27. közötti héten a nézettségi ranglista első öt helyén a csatorna műsorai állnak, az RTL Klub legnépnépszerűbb műsora csak a hatodik helyre tudta felküzdeni magát. A hét legnézettebb műsora a Civil a pályán Dési Jánossal szerdai adása lett, amire 2 176 393-an voltak kíváncsiak, ráadásul a közéleti vitaműsor sikerét jelzi, hogy a héten minden egyes adást jóval több, mint kétmillióan néztek.

A második az Egyenes beszéd csütörtöki adása lett, amire 2 046 348-an voltak kíváncsiak, míg a harmadik a Jam light családi magazin keddi adása volt Jaksity Katával, a maga 2 024 348 nézőjével. A negyedik helyen Benke Laci bácsi áll a Laci bácsi konyhájával, míg az ötödik a Gyűrű átka című B-kategóriás Gyűrűk ura utánérzés, amit mégis 1 855 360-an izgultak végig, és ezzel megalázó vereséget mért a Naplóra, ami csupán 1 804 122 nézőt ültetett a képernyők elé, és így a héten a hatodik helyen végzett a nézettségi ranglistán. Még nagyobb vereséget szenvedett a Tv2 riportmagazinja után kezdődő Beethoven 5 című családi film, amit a Gyűrűk átka hajrájával párhuzamosan mindössze 1 287 943-en nézték.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

tegnap, 12:16

  • Belföld
Szijjártó Péter: Soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

tegnap, 14:34

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04

  • Gazdaság
Háborognak a nyugdíjasok a késői és kevés a visszamenőleges emelés miatt

Egyszeri, azonnali 50 ezer forintos nyugdíjkiegészítést szeretnének azoknak, akik kevesebbet kapnak az átlagnyugdíjnál.

szeptember 12., 17:25

  • Belföld
Tiltott pornográf felvételek miatt gyanúsíthatják a volt fideszes alpolgármestert

2018 májusában olyan felvételeket talált a laptopján, amelyek hat évvel korábban rejtett kamerákkal készültek.

szeptember 11., 15:25