Két héttel csúszott a szeptember 17-ére, az ősződi beszéd kiszivárgásának évfordulójára tervezett indulás, kedden mégis megkezdődött az oktatás a Nádas Péter író, Réz András esztéta és Fabricius Gábor reklámszakember nevével fémjelzett Rétorakadémián. "A mai bedrótozott, facebookizálódott világban kevesen gondolnák, hogy az élőbeszédnek milyen ereje tud lenni. Mi azt mutatjuk meg, hogyan lehetsz szájjal is menő. Amolyan irodalom a zenével collab, ha vágjátok, mire gondolok" - mondta "Twittelj élőszóban!" című megnyitó beszédében Fabricius Gábor reklámszakember, akadémiaalapító.
Elindult a Rétorakadémia
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
tegnap, 12:16
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
tegnap, 14:34
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Gazdaság
Egyszeri, azonnali 50 ezer forintos nyugdíjkiegészítést szeretnének azoknak, akik kevesebbet kapnak az átlagnyugdíjnál.
szeptember 12., 17:25
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58