Parókás embercsempészt üldöztek Debrecenben
Parókában menekülő embercsempészt és 26 kínai határsértőt fogtak el szerda este a határőrök Debrecenben - tájékoztatta az MTI-t a szervezet szóvivője közleményben csütörtökön. Orodán Sándor közleménye szerint szerda este a beregsurányi bűnügyi felderítő szolgálat munkatársai Debrecen és Nyíregyháza között egy gyanús, szembejövő kisbuszt és személyautót láttak. Debrecenben - az egyik közlekedési lámpánál - utolérték a járműveket, ekkor a két gépkocsivezető kiugrott autójából és futásnak eredt. A tájékoztatás szerint az egyik menekülő parókát, kesztyűt és sapkát viselt, sőt illatosítóval is befújta a lábát, nehogy a kutyák szagot fogjanak. A határőr pár száz méter futás után elfogta a férfit. A másikat autója mellett tartóztatták fel. A kisbuszból 26 kínai határsértő került elő. A sofőrökkel szemben embercsempészet bűntettének alapos gyanúja miatt indult eljárás.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
9 órája
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
7 órája
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58
- Gazdaság
Az olyan alapvető élelmiszerek ára is elszállt, mint a tojás, a cukor, a burgonya és a tej.
szeptember 9., 12:19