Csepeli robbantás: előzetesben két férfi

MTI
Zsarolás alapos gyanúja miatt őrizetbe vett a rendőrség két férfit, akiknek személye összefüggésbe hozható a múlt heti csepeli kézigránátos robbantással. A rendőrség internetes honlapján olvasható tájékoztatás szerint a két budapesti férfit még kedden fogták el, a Fővárosi Bíróság csütörtökön pedig előzetes letartóztatásba helyezte őket. Az ügyben rongálás elkövetésének alapos gyanúja miatt továbbra is ismeretlen tettes ellen folyik az eljárás. Az eddigi adatok szerint szeptember 4-én hajnalban egy csepeli családi ház udvarába ismeretlen elkövető kézigránátot dobott, amely felrobbant. A detonáció következtében senki nem sérült meg, a kár mintegy másfél millió forintra tehető.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

9 órája

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04

  • Belföld
Szijjártó Péter: Soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

7 órája

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58

  • Gazdaság
46 százalékkal emelkedtek a gyümölcsárak Magyarországon

Az olyan alapvető élelmiszerek ára is elszállt, mint a tojás, a cukor, a burgonya és a tej.

szeptember 9., 12:19